Oferta Inteligo

Serwis Mobilny Inteligo Mini

Czytaj więcej

Inteligo Financial Services S.A. - Najlepszy Partner w Biznesie 2008 roku

Czytaj więcej

Przyjazny bank internetowy Inteligo

Czytaj więcej
  1. jezeli chodzi o inteligo (a mam juz je 4 lata) wcaleopłaty nie s atakie niskie,nie trudno omyłkowo wypłacic z obcego bankomatu pieniażki niech to bedzie choc 20zł a pozniej w historii konta widzisz zabrane 5zł,dodatkowo przelewy za kazdy intetretowy zabieraja ci złotówke ,nie mowie juz o opłacie za prowadzenie konta,do tego słabo oprocentowane w stosunku do konkurencji,a z ta dostepnoscia to bez przesady internet rozumiem ale komu chce sie dokonywac waznych przelewów przez ekranik telefonu komórkowego,naprawde nie polecam,niedlugo zamykam u nich rachunek

  2. Zgadza się. Odkąd Inteligo jest pod "opieką" PKO BP jest coraz gorzej, coraz więcej opłat, zastanawiam się nad rezygnacją z Inteligo.

  3. a jak z debetami w inteligo? daja? trzeba pomykac do jakiegos oddzialu, tak jak w ing?

  4. nie trzeba, wypelniasz tylko wniosek o debet online, czekasz i dostajesz :)

  5. "PKO BP za bardzo się nie stara o klienta, nawet tego, który od lat jest lojalnym klientem mającym różne produkty finansowe tego banku. Nastawieni są przede wszystkim na jak największym zarobku na kliencie. Inteligo to bardzo drogie konto w utrzymaniu, ale wielu klientów, posiadaczy konta Inteligo twierdzi, że PKO BP to bank stabilny, państwowy i zawsze będzie wypłacalny. Tkwią w błędzie, bo każdy bank działający w Polsce podpięty jest pod polski system bankowy i przez właśnie ten system mamy gwarancję swoich pieniędzy zdeponowanych w bankach."

  6. Andreashet2021-01-24

    mnenja btcturk kako igrati pregledi btcturk plaÄŤilo mnenje